Як користуватися сайтом

PresentService – універсальний сайт для порівняння цін на ринку України. Ми пропонуємо користувачам зручний та швидкий пошук товарів і послуг в інтернет-магазині в ході порівняння цін, описів та характеристик. 

Всі товари розподілені по різних категоріях та підкатегоріях. Завдяки цьому Ви зможете швидко знайти потрібний подарунок для конкретної події. На нашому сайті можна переглянути фото товарів, ознайомитися з детальними описами та порівняти ціни в різних інтернет-магазинах. 

Завдяки відгукам покупців, Ви дізнаєтесь про переваги чи недоліки товару та зможете краще оцінити надійність продавця. У нас Ви не тільки побачите різні варіанти подарунків для свята, але й дізнаєтесь про знижки, акції та цікаві пропозиції від інтернет-магазинів, які розміщені на нашому сервісі. 

Ми регулярно оновлюємо каталог товарів та категорії для того, щоб разом з партнерами та покупцями створити найбільшу базу даних про товари, послуги та ціни на подарунки в Україні. Угода користувача

Загальні положення

Ця угода укладається між "PresentService" (далі по тексту – Адміністрація сайту) – компанією, що надає доступ і послуги сайту present-service.com (далі по тексту – сайту), і приватною особою, яка відвідала сторінки сайту або, що скористалася хоча б одним із сервісів , які надаються в рамках сайту (далі по тексту – Відвідувачем сайту) для отримання, розміщення інформації та спілкування.

1. Відвідувач сайту

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, що відвідала, проглянула хоча б на одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті.

1.2. Відвідувач, що зареєструвався і авторизувався з використанням унікальних індивідуальних даних, стає Користувачем сайту. 
1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються в рамках сайту.
1.4. Для того щоб користуватися ресурсами, сервісами, можливостями сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв 

2. Використання матеріалів сайту
2.1 Користувач має право:

2.1.1. залишати відгуки про товари і магазини, які заснованi на власному досвіді Користувача;

2.1.2. розміщувати на правах правовласника відеозаписи (в тому числі аудіовізуальні твори), зображення (у тому числі фотографічні твори, ілюстрації і т.д.). Розміщення відеозаписів передбачає завантаження відеозаписів безпосередньо на сайт та/або розміщення посилання на сторонній сайт, де вже розміщений відеозапис;

2.1.3. розміщувати питання-відповіді про товари, заснованi на власному досвіді Користувача;

2.1.4. коментувати відгуки;

2.1.5. використовувати ресурси сайту іншим способом, який не суперечить основам його діяльності.
2.2. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та / або (tm) для їх позначення.

3. Правила коментування та написання відгуків, розміщення питань-відповідей, відеозаписів, зображень

3.1. При написанні відгуків та коментарів, розміщенні питань-відповідей, відеозаписів, зображень Користувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

3.2. Незнання правил, у тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє Відвідувача (у тому числі і Користувача) сайту від їх виконання, а в разі їх порушення – від відповідальності згідно з цією угодою і законодавством України.

3.3. На сайті заборонені:

3.3.1. публікація відгуків про товар, не заснованих на досвіді реальної експлуатації даного товару;

3.3.2. публікація відгуків про магазин, що не мають відношення до процесу вибору та / або купівлі товару в даному магазині;

3.3.3. використання форми відгуків, коментарів до відгуків, питань-відповідей, відеозаписів не за призначенням (наприклад, троллінг, для оголошень купівлі-продажу; для запитань іншим користувачам);

3.3.4. образлива поведінка по відношенню до інших Відвідувачів, інтернет-магазинів, їх співробітників та представників, представників Адміністрації сайту;

3.3.5. розміщення нецензурних висловів;

3.3.6. публікація повідомлень з метою провокування різкої реакції інших учасників ресурсу (троллінг);

3.3.7. розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень;

3.3.8. розміщення матеріалів, відеозаписів, зображень, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю;

3.3.9. несанкціоноване розміщення Користувачем матеріалів, відеозаписів, зображень, авторські права на які належать третім особам;

3.3.10. пропаганда комп'ютерного та аудіо-відеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли і / або сайти, якi безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);

3.3.11. створення облікових записів, в яких ім'я Користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т. д.), або подібнi до імені вже зареєстрованого Користувача;
3.3.12. створення одним Відвідувачем двох і більше облікових записів.

3.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, відеозаписів, зображень, позбавлених інформаційного навантаження і тих, що не стосуються тематики ресурсу.

3.5. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення (у тому числі відгуки, питання-відповіді, коментарі), які повністю, частково або за сенсом і змістом повторюють повідомлення (у тому числі відгуки, питання-відповіді, коментарі) з інших інтернет-сайтів або інших джерел.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1. У рамках сайту Користувачам надається площадка для спілкування (відгуки, в тому числі питання / відповіді, система коментування та т.п.). Висловити свою думку з тематики сайту може будь-який Користувач.

4.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної у загальнодоступних розділах сайту (відгуках, питаннях / відповідях, коментарях, відеозаписах, зображеннях) несе виключно її автор. Відповідальність за несанкціоноване копіювання і використання відеозаписів, зображень несуть особи, якi неправомірно використали відеозаписи, зображення, розміщені на сайті.


4.3. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що прямо порушує чиїсь інтереси, і Користувач, що розмістив інформацію, можуть зв'язатися з Адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних розміщеною на сайті інформацією. Такі Відвідувачі і / або Користувачі попередньо зобов'язані самостійно, шляхом спілкування в рамках сайту, спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, прийнявши для цього розумні заходи.
5. Угода про конфіденційність

5.1. Порядок збору, використання та розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність.

5.2. Приймаючи умови цієї угоди або Відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої і неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

5.3. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (Відвідувачем або Користувачем) її сайтів та / або заповнення реєстраційних форм, у тому числі і персональних даних Користувачів, здійснюється Адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (Відвідувач або Користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Угоди Користувача, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти у письмовій формі Адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.


6. Прикінцеві положення

7.1. Заповнюючи форму реєстрації на будь-якому з сайтів "PresentServise" або Відвідуючи сторінки сайтів "PresentServise" відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

7.2. Відвідувач приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку Користувач розуміє і погоджується з тим, що "PresentServise"  буде розцінювати факт використання Користувачем сайту, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

7.3. Діяльність "PresentServise" проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.